A Társ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Társ

A játék mely társad a magányban
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Segítség elakadtam

Go down 
+17
Joco
Legnehezebbrejtvény
danix17
LDani
zsoo13
krisz1234
xtvman
darkgabi26
MaxtheVolp
Trtr
hegi222
Barbi94
BioCheska
mggabi
ceresz
dottris
Leila
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
LDani




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2019. Apr. 01.
Age : 23

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2019 7:53 pm

Oké köszi, csak gondoltam megkérdezem már két napja ezen őrlődök.
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2019 7:59 pm

Nagyon szívesen. Az a gond ahová régebben feltöltöttünk rengeteg képet,
az a franc képfeltöltő oldal hirtelen egyszer csak megszűnt, egy csomó
feltöltött kép segédletünk így odalett. A faluban mindent megcsináltál? Sok infót, és plusz
segítségeket nyerhetsz általa.
Vissza az elejére Go down
LDani




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2019. Apr. 01.
Age : 23

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2019 9:21 pm

Nem mindent a raktárt, a szellemet és az iskolát nem teljesen csináltam meg. Nem enged a skorpiók közelébe valamit csinálnom kéne a kristály körül?
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2019 1:11 am

Így viszont később nehézségek adódhatnak, és a sztori is hiányosabb lehet.
Viszont:

Töltsd le akkor újra, lehet hogy a teszt verzió került be a mapp helyére és azért akad el.
https://tars.hungarianforum.com/t4-a-jatek-letoltese#5
Csupán annyi hogy a mentés file-t mentsd ki addig valahová, majd miután feltetted
a javított verziót, egyszerűen csak másold vissza ugyanoda, a gebasz végett pedig
hivatalosan is elnézést kérünk, és köszi a vissza jelzést.


Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
LDani




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2019. Apr. 01.
Age : 23

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2019 4:51 pm

Köszönöm, így már sok dolgot értek és sikerült megcsinálnom a skorpiós részt. Most meg a boszorkány házának első szintjén akadtam meg. Milyen sorrendben kell átállítanom a kék lángokat?

Sajnálom, hogy folyton kérdésekkel zaklatlak titeket.
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2019 6:24 pm

Felső részen a középsőt, alul pedig a bal alsó pentagrammát
kell kapcsolni, de csak is EGYSZER. Ha nem dőlt le a fal, akkor eme kettő pentát
kell variálnod, amíg le nem dől. A kék lángokat úgy, hogy ne zárd be magad a két jelölt rúnával, ezt kitudod közbe tapasztalni.
Ha nagyon össze keverted a többivel, érdemesebb akkor vissza töltened
az állást ahol be lépsz az útvesztőbe, vagyis az erdőből.

Segítség elakadtam - Page 6 Ea9171bfab2a1398ff59f2035ec8c43d.md
Vissza az elejére Go down
LDani




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2019. Apr. 01.
Age : 23

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2019 7:31 pm

Az normális, hogy ifrit házában nincs meg az L betű. Megtaláltam a u, a c és az y betűt és az egyik falusitól megtudtam, hogy Lucy lesz a jelszó. A jobb szélső szobában pedig ki van jőve a fal egy része (nem tudom, hogy szándékosan), de ott feltudok menni a fal tetejére
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2019 8:01 pm

A hiányzó L pont ott van pedig. /1 lépés előtte ahol feltudsz picit menni/ Picit más a fal teteje ott. Egyébként már írtunk egy
nagyon nagy letolást a képfeltöltésnek, mert szó nélkül lekapták az összes help képünket, amik itt voltak többek között erről is. Nem tudjuk egyszerűen hová tegyük már fel őket ahol nem tűnnek el, csak úgy szó nélkül egy hónap után.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
LDani




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2019. Apr. 01.
Age : 23

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2019 8:27 pm

Köszi, végre sikerült Very Happy
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2019 11:06 pm

Nincs mit, egyébként pedig a facebook csoportunkban is találhatsz némi helpet a videóknál.
Vissza az elejére Go down
LDani




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2019. Apr. 01.
Age : 23

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2019 11:21 pm

Amikor megkérem Leila kezét, akkor honnan tudom meg, hogy mennyi jó választ választottam?
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2019 7:54 am

Ha hozzád jön Leila, akkor jó. Szám szerint nem derül ki, de nem is lényeges.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
LDani




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2019. Apr. 01.
Age : 23

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2019 3:09 pm

Amikor megkéred Leila kezét, mit kell mondani az anyjának, az öregasszonynak és a fegyverkovácsnak? Hiába töltöm be a régi mentéseket és nézem vissza a beszélgetéseket, erre a háromra egyszerűen nem tudok rájönni.
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2019 4:51 pm

Picit légy önállóbb, mert elég sok kérdés elhangzott már korábban is,
amit rendszerint feltesztek:

https://tars.hungarianforum.com/t7-segitseg-elakadtam
Vissza az elejére Go down
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 4:42 pm

Sziasztok! A receptért indultam amiért Leila anyukája elküld a romos házba! már vagy 2 órája ott járok 30ezerszer rá kattintottam már minden nyomra! Leila nem találja a lejárót! most ez a rész a régihez képest át lett dolgozva? légyszives adjatok rá valami segítséget mit rontok el!
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 6:33 pm

Kaptál már itt választ régebben:
https://tars.hungarianforum.com/t7-segitseg-elakadtam
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 6:35 pm

igen van róla írva de az a baj hogy nyomkodok mindent és egyszerűen a leila nem akarja jelezni hogy meglenne a lejáró! lenne valami sorrend?
Vissza az elejére Go down
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 6:37 pm

ha kell készítek róla telefonnal videót is hogy semmire nem reagál miután mindent megérítettem!
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 6:38 pm

Nincs sorrend. A szobákat kell végigjárni, /ágy mellett, szekrény, ablak stb. Majd középen próbálni.
A minap került fel új verzió. /Bővített kezdőfalu stb./
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 6:42 pm

tudom 14-ei frissítést szedtem le! a régi verziónál egyből beadta esetleg nem tudnánk megoldani egy olyat hogy elküldeném a mentésemet valahogy és megnéznétek hogy mi lehet a baj?
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 6:44 pm

A pirossal jelzett helyeken kell keresni, majd utána a zöld helyen.
Segítség elakadtam - Page 6 05eb598c3e90ec17ac41199469b2705b
Vissza az elejére Go down
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 6:47 pm

akkor valami nálam lehet mert megérintem az összes pontot és a zöld helyen sem csinál semmit! mindegy azért köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 6:54 pm

Nincs mit, de ha jól néztük már játszottál régebben, ha jól rémlik már túl voltál ezen a részen.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 6:59 pm

igen de a sok frissítés miatt jó látni mennyi munkát fektettetek bele! a sok újdonság stb! ezért is kérdeztem hogy ez is frissült e! lordmage120@gmail.com ra elküldtem a  videót nézzétek meg ha tudtok valamit az jó lenne !elküldtem azért a mentésemet is!
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 7:23 pm

Elküldtem. Üss entert ahol áll a kari, ments egyet előtte. Mennie kell már.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Segítség elakadtam - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Segítség elakadtam
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Társ :: Társalgó-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: