A Társ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Társ

A játék mely társad a magányban
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Segítség elakadtam

Go down 
+17
Joco
Legnehezebbrejtvény
danix17
LDani
zsoo13
krisz1234
xtvman
darkgabi26
MaxtheVolp
Trtr
hegi222
Barbi94
BioCheska
mggabi
ceresz
dottris
Leila
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2018 12:08 pm

Háát, minden fontosabb fő és mellék küldire utal akivel épp beszélgetsz npc.
Anyukád pl. pirossal a fő, ill. kékkel a mellék küldiket. tegnap ment fel egy update, többek közt ezek is frissítve lettek, bár csak ezért már ne kezd újra.
A piramis nem kell vissza menni a korábbi mappra, hanem a teremben lévő 4 mini szobában a koporsók mellett van mindegyikben egy-egy rejtett kapcsoló. Kb a fáklyák alatt. Ezeket kell mind a 4 et aktiválni.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2018 8:14 pm

Miféle őrszemes részt? Olyan nincs is, a piramis rész előtt.
Vissza az elejére Go down
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimePént. Nov. 16, 2018 4:01 pm

Köszi a választ, bár reméltem, hogy csak az irányt mondjátok meg, nem a megoldást., sebaj, majd legközelebb. őrszemes rész: a nászéjszaka utáni elkábítós részt hívtam annak. Smile az még a piramis előtt van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2018 9:15 pm

Értem, megszokás de szerintem lesz még bőven, ahol rájöhetsz magadtól.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Nov. 28, 2018 1:20 am

Hejhó! A tűzvirág megszerzése után nem boldogulok az emléktörléssel. Mindegyik kört el kell tüntetni? Csak az egyik "szív" a jó, vagy többel is törölnöm kell, nem pedig megtartani? Volt valami utalás valahol, vagy találomra kell kitotózni mi a jó kombó?
Köszike Very Happy
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Nov. 28, 2018 9:50 am

Igen de okultunk az esetből, így csupán picit segítünk. Mind a négyet igen. Egyiknél megtartani, másiknál törölni kell.
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Nov. 28, 2018 10:08 am

Sok egyszerűbb rész volt ahol elakadtál, viszont amik idáig elhoztak, azok jóval nehezebbek voltak. Ezeket hogy sikerült minden segítség nélkül átvinned? A mazes részek, vagy a tesztek stb. Ha jól rémlik ezekről még nem tettünk fel videót.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Nov. 28, 2018 5:49 pm

A tesztekre itt a fórumon bogarásztam ki a választ. Smile A többi meg a kitartásomon múlott. Szerencsére legtöbbször sikerült elkapnom a megfelelő logikát. Igaz, pl elsőre a sárkányt a challenge world nélkül oldottam meg. Mehettem is vissza, mert fennakadtam az öt őrzőnél.

Sokszor rajzoltam térképet, (némelyik igazi kriksz-kraksz nyilakkal áthúzgálva. Very Happy )vagy jegyeztem fel azokat a kódokat, amiket már kipróbáltam.

Mi az a "mazes"???
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Nov. 28, 2018 7:57 pm

A fő részek után jövő rejtvényszerű pályák.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Tommo01
Vendég




Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Nagyon szépen kérlek segítsetek   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimePént. Dec. 07, 2018 12:48 pm

A boszorkánynál a kristályokat kell aktiválni... Na de én a dél nyugatit amelyiknél a skorpiok őrzik a ládát,azt nem tudom hogy kell aktiválni... Légyszi segitsetek!
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2018 2:59 am

Csak meg kell ölni a négy skorpiót, és aktiválható.
Vissza az elejére Go down
Tommo01
Vendég




Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2018 12:35 am

De nem tudok átjutni.... Probáltam átugrani vagy valami de semmi...
Vissza az elejére Go down
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2018 11:10 am

Hali!
Hogyan nem nyírnak ki a golyók? Basketball
Vissza az elejére Go down
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2018 11:12 am

Segítség elakadtam - Page 5 V12
Vissza az elejére Go down
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2018 5:02 pm

Szia Tommo01! Sikerült tovább haladnod? Én is csak egy játékos vagyok, de ha szeretnéd, befotózom, vagy levezetem, én hogyan jutottam túl ezen...
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2018 9:01 pm

Sry hogy nem válaszoltunk korábban, de nem voltunk sajnos gépközelben az ünnepek miatt.
Lássuk akkor, ha még nem sikerült azóta:
A 4 skorpióhoz a verem előtt lévő táblaszerű rúna teleportál be.
A "golyók" eltűnnek egy időre, ha a 4 szoborban levő rejtett kapcsolókat megnyomod.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 13, 2019 5:23 pm

Hali!
Semmi gond. Természetes, hogy nem lógtok folyton a fórumon. Very Happy
Újabb akadályba ütköztem. Gréta gyóntatása. Tudtok olyan korábbi részt mondani, ahhol a párbeszédből kiderülnek a válaszok? Bár gondolom nem egy részben sorolják el ezeket az infókat.
Vagy egyszerűen írjátok le....
Köszke!
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jan. 14, 2019 12:07 am

Hogy sikerült ilyen hamar oda eljutni? Legutóbb még a vámpíroknál jártál.
Bár nem néztem mikor írtál utoljára, lehet mégsem volt hamar, passz.
Minden válasz kiderült a korábbi párbeszédekből:

1:
Mi okból fogadta el a
császártól, a gonosz erőket?
Ez elég egyértelmű, ha olvastad az előző részben a klónozott bossok történeténél,
ott kiderült pl. hogy félt segíteni, később viszont mégis oda ment, és mivel szeret harcolni,
ez szintén kiderült korábban, viszont annyira nem jó tét lélek, mert a templomosok ezt megérezték rajta, hogy valójában ő is vágyott a császár hatalmára...

2:
Miért nem tett semmit?
Ez az előzőből kiderül, mivel egy gondolata támadt...

3:
Gondolom ez egyértelmű hogy Igen.

4:
Mi okból csatlakozott a
két halandóhoz?
Az alagsorban ez is kiderült, ill. a Gréta házban pedig egyértelműen, a szerelmi bánata lévén,
végre új reményre lelt azzal hogy Leila megoldotta a gondolat olvasást...

5:
Miért segít a harcos elpusztításában?
Mint kiderült valójában Gréta jó, ezért bűntudata van...

6:
Mihez kezd, azután?
Nyilván meg kell tisztítania magát teljesen, vagyis kiöli magából az utolsó megmaradt átkot is...

7:
Miért közösítettük ki Önt a templomból?

Azért mert a szenteknek nem hazudhat, vagyis megérezték hogy becsapta az embereket...

A keresztes részt hogy sikerült megoldanod, amikor lementél a templomba, és a nővér óvatosságra intett?

Sok sikert...
Vissza az elejére Go down
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jan. 14, 2019 5:51 pm

Hali! Köszi a segítséget Smile
Miért halok meg, amint bentebb megyek a szentélybe? (A zöld kereszt után) Vagy nem arra kell menni? De az őrszemek miatt kifelé se nagyon megy....
Szabad volt az ünnep,,így sokat haladhattam Smile és Eperlekvárék kalandja után igénybe vettem a könnyítést, mert nem jutottam egyről a kettőre. Amikor ketten voltunk, nem tudtam bemalmozni az őrszemeket az akadályba a templom alatt, (és milyen kereszt segít?????) a városból is csak a rétre jutottam ki, szal csak remélem nem hagytam ki valami nagyon lényegeset.



Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jan. 14, 2019 7:09 pm

Hát persze. Nem véletlen szól a nővér hogy jól fontoljátok meg a lemenetelt. Gréta nélkül nem lehet, vagyis 3 ember kell hogy megoldható legyen. A keresztet arra érti, amit írtál is hogy "bemalmozd" közéjük amik kergetnek. Az erdős részt jól csináltad, a városból kerültök oda, pontosabban a kocsmából. Nem hagytál ki semmit, különben nem tarthatnál ott, ne aggódj.
Ha sikerült a gyónás vissza mehetsz a fő templomba. Csak akkor halsz meg, ha elüt egy őrszem/kereszt/ esetleg használj elixírt, vagy ellenszert, nem e került rátok mérgezés a korábbi csatából. Előre kell menni azon az ajtón át, ahol betett titeket a szektás helyre.
Persze az őrszemekre szintén ügyelni kell, de már lehet menteni, s lesz tanárnő belül.
Ott már csak a jelszót kell megszerezned, majd "beugrálni" a harcoshoz.
Nem árt ha tudod, hogy csak akkor áll ki veletek, ha megcsináltad a challange t a városban, vagyis ha
megszerezted az arany fejest.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 15, 2019 5:43 pm

Hali!
Itt vagyok az ajtóban, miután kikerültem az őrszemet. Lecsekkoltam, nem vagyok megsérülve és az arany fejes is megvan. Mihelyst átmegyek az ajtón sötétül a kép-> game over....
Vissza az elejére Go down
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 15, 2019 6:20 pm

Közben megoldottam, bocs a zargatásért! Csak nagyobb távolságot kellett tartanom az őrszemtől, mint gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 15, 2019 7:49 pm

Azt elfelejtettük mondani, gondolom ez lehetett a gond, a zöld kereszt tesz vissza, miután megvolt a gyónás. Csak meg kell érinteni, ahogyan a nővér mondja. Sok sikert.

Ha sikerült netán végigjátszani, nézd végig az extrákat is, ha még nem tetted volna. Amolyan sajátságos blog féle a játék készítés időszakairól, olykor humoros, de néha picit "őszintébb" formában...
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
LDani




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2019. Apr. 01.
Age : 23

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2019 12:15 am

Sziasztok a boszorkány erdejében nem tudom sehogy se aktiválni a két déli kristályt. A délnyugatinál nem tudok eljutni a skorpiókhoz, a délkeletinél pedig bármerre is megyek nem tudok a kristály közelébe jutni. Tudtok segíteni?
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2019 5:42 pm

Szia, ezekről már esett szó korábban ha nem csal az emlékezetem:
A skorpióshoz a terem előtt lévő táblaszerű rúna rak be, utána ha levered a 4
monsztát, aktiválható a rúna. A dél keleti hasonló mint a kezdőfaluban a sulis küldi, feltéve ha megcsináltad. Bemenni a jobb oldalán kell a teremnek, ahol Leila szól hogy vigyázz csapda,
majd mindössze megtalálni a rejtett utat a jelzések mentén.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Segítség elakadtam - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Segítség elakadtam
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Társ :: Társalgó-
Ugrás: