A Társ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Társ

A játék mely társad a magányban
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Segítség elakadtam

Go down 
+17
Joco
Legnehezebbrejtvény
danix17
LDani
zsoo13
krisz1234
xtvman
darkgabi26
MaxtheVolp
Trtr
hegi222
Barbi94
BioCheska
mggabi
ceresz
dottris
Leila
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 21, 2017 1:10 pm

Szia! Azt hittük eltűntél, mivel lett írva neked 1 üzenet is amire nem jött válasz, kb. két hete.
Mindegy ez. Mindenesetre eléggé fura ha te 12 ön, oda bírtál jutni, már csak a sok csata végett is.
No meg ami korábban lett írva az éjszakai plusz küldi, ott is szerezhettél némi erősítést!
A köves részen ahol elakadtál már ott átlag 15 ös szokott lenni a játékos. Ifritet átlagosan 18-20 körül lehet leverni, erre utalt a kislány is a kezdőfaluban, feltéve ha elolvastad. De odáig bejutni annyi csata van hogy szinte már bele un az ember, simán eléred a húszas szintet, ahol már plusz két képességet is kapsz. A felszerelésekről nem is beszélve: Rögvest kapnod kellett kettőt, miután leverted a falu rablót, majd a falu harc oktatót ha meglátogattad /titokzatos nő/ tőle is kaptál egy fejest. Anyukád szintén adott egy nyakláncot, feltéve ha sikerült elérned hogy vissza hívjon. A köves rész után a lunerába vezető úton, Leila megint csak ad egy páncélt. Ezek nélkül nem megy le a boss tény s való, vagyis remélhetőleg megszerezted ezeket. Ilyent még nem is halottunk hogy van aki 12 n eljutott volna odáig, hiszen lv. 10 nél kapod meg a küldit Leilától! Szinte lehetetlen hogy össz vissz kettő szintet léptél volna 3 térképen keresztül. Még akkor is ha igénybe vetted lunerába a tanárnő segítségét, mivel ha elsőre nem fogadod el, csak másodjára, akkor mindössze 1 szintet vesz el! Igen való igaz, ez nem az az rpg ahol taposom az entert, itt oda kell figyelni sajnos a részletekre is! Mind1, ha el akadsz szólj és kitalálunk rá valamit. Addig is szedd le a frissítést. Bővítettük egy plusz pályával, és némi könnyítéssel, és szebb narrációval, és egy felvezető intróval.  Nemsokára letöltheted, fogok üzenni ha felért. Hali.
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 21, 2017 4:34 pm

Már letölthető!
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 21, 2017 11:25 pm

Mostanság sok dolgom akadt igy nem igazán tudtam játszani vagy a forumon lenni, hát lehet újra kezdem az egészet még nem vagyok annyira messze hogy most ez olyan nagy gond legyen meg hamar meg is lesz, amúgy én se azokra az mmo rpg re gondoltam vagy a lol ra stb. nem igazán nyügöztek azok le szőval még az igazi rpgkre gondoltam ahol ugyan ilyen taktikai harcrencer van meg sztorin épül mint a final fantasy, az ys, dragon quest, a Lufia meg stb.. valahogy ezek a tipusú játékok jobban vonzotak mint a multis netes mmok amin rendes átvezetök sem franko sztory sincs... persze nem vettem meg ezt se mert én is játszotam egyszer kétszer de hosszutávon már nem annyira hozzott lázba sőt még unalmas is volt meg iritáló látni másokat hogy milyen cuccban vanak meg hanyas szintűek igy nekem jobban bejöt ez a régi modi verzió ahol nincs mindig dejavuje az embernek mikor pl valaki elöte hal meg majd mikor elmegy és visszajön ujra ott van az a figura és egy mássik karakter elött nyifanki és igy megy tovább ahány felhasználo találkozik vele XD
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 21, 2017 11:35 pm

De csinálj meg mindent a faluban is. A felszerelést legalábbis feltétlen szerezd meg.
Igazából elég lenne vissza töltened egy korábbi mentést és kicsit tápolni az erdőben a boszi háza körül.
18-20 as szintet viszonylag hamar el lehet ám érni. Felkerült a frissítés is közbe ill. délután már.
Mi is wowozúnk igaz ritkán. Mi is jobban szeretjük ezeket, csak nincs igazán kereslet már rá.
szerintem tetszeni fog ha kijátszod. Igazából ha megölöd a boszit, picit spoilerezek, nos akkor kapod meg majd amit a játék címe is képvisel a társadat Leilát.
Vagyis onnét kezdődnek az igazán klassz kalandok. No persze megszerezni nem lesz annyira egyszerű,
tehát ha újra kezded, figyelj oda nagyon, főleg a kezdő faluban az emberekkel, pl többször is beszéljél stb. Sok elakadástól megment később. Nos sok sikert.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Wolfy
Vendég




Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: kérdés   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 27, 2017 1:32 pm

Hellósztok! A láva részen járok jelenleg ahol be kell jutni a
sziklába vagy várba passz. A csaj azt mondja öt kulcs kell
ebből négyet már sikerült megtalálnom de mindig lejár az
idő és elégünk, mert az ötödiket nem találom.
Gondolom valami rejtett szikla vagy kapcsoló lehet.
Köszi a segítsek üdv wolfy.
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 27, 2017 3:00 pm

Ebbe van, nézd csak:

Segítség elakadtam - Page 3 608ezt

Vigyázz, ne hogy elüssön a többi! Sok szerit.
Vissza az elejére Go down
Wolfy
Vendég




Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 27, 2017 4:17 pm

Na zsír hálás köszönet!
Vissza az elejére Go down
Trtr




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2017. Dec. 16.

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 16, 2017 2:28 am

Sziasztok!

Ifrithez való bejutásnál a denevéres részen a kóddal tudnátok segíteni? Megtaláltam 3 betűt, gondoltam ki kell egészíteni a boszi lányának nevére, de bárhogy variálom a betűket, nem nyílik.

Egyébként egyrészt tetszik, hogy (várhatóan) sok rejtvény van a játékban, másrészt néhol irritál. Pl. ezen a részen, ha megöl egy denevér, újra meg újra megcsinálni a kapcsolgatóst. Ahhoz is végig kellett nyomnom a billentyűzetet, hogy rájöjjek, az x-el lehet törölni, ha már egyszer beírtam valamit a kódhoz. Vagy az éjszakait is csak feleslegesen hosszúnak éreztem, elsőre túl kis szinttel próbálkozva különösen. És az se segített a helyzeten, hogy annyi szenvedés után nem tudom meg egyből, mi a Mystery Very Happy
Lehet a könnyű verziót kellett volna választanom Smile bárcsak lehetne játék közben váltani.
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 16, 2017 11:16 am

A jelszó Lucy, ügyelj a nagy kezdőbetűre, ill. hogy csak akkor fogadja el, ha mind a 4 betűt meglelted. Majd kerül fel egy pici frissítés, ahol
picit jobban jelezve lesznek a nyomai.
A mystery pedig egy képesség, az első két fő küldiig kb. a
legerősebb támadó sebzés.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Trtr




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2017. Dec. 16.

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 16, 2017 11:28 am

Á, hogy akkor kaptam a képességet Very Happy

És akkor az a gondom, hogy nincs meg az L betű.
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 16, 2017 12:15 pm

Itt jobboldali szoba legszélén nézd csak:

Segítség elakadtam - Page 3 749ott

Egyébként délutánra feltesszük az ígért frissítést, ahol picit már jobban jelölve lesznek bizonyos nyomok.
Vissza az elejére Go down
Trtr




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2017. Dec. 16.

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 19, 2017 3:46 pm

Köszi a segítséget! Smile Ezen a képen már valóban egyszerűbbnek tűnik.
Leila megkérése sikerült, miután az első mentésemmel körbejártam a faluban, most a hálószobájába próbálok bejutni kevés sikerrel.
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 19, 2017 3:57 pm

Hogy sikerült kitalálni? azon sokan elszoktak akadni.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Trtr




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2017. Dec. 16.

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 19, 2017 4:32 pm

Mondom, behoztam a korai mentést, és beszéltem mindenkivel, akivel a megkérésnél is kell, ezután már egyedül Leila apjánál nem volt egyértelmű, mit mondjak. Ha nincs ez a mentésem/kezdem újra játékot, elég esélytelen lettem volna én is.
Most meg úgy próbálkoztam, hogy az (1)felhagyunk a kalandokkal, a picire vigyázunk (3)csak egészséges legyen (4)ő tőle is függ. válaszokat veszem alapul, és a többit változtatom, de az általam értelmesnek tartott kombinációkon már túl vagyok, légyszi szóljatok, hogy (ha kell) az alapfeltevéseimen mit változtassak, mert különben barátságtalanul sok lehetőségem lesz :/
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 19, 2017 6:48 pm

A hálószobás bár ha könnyün játszol felbukkan a tanárnő néhol, de ha nem, akkor a válaszok:
még nem gondoltam erre, nem gondoltam erre, fiút, még nem tudom, nem gondolkoztam ezen, remélem te is így gondolod.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
MaxtheVolp




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2018. Jan. 20.

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 17, 2018 9:23 pm

Sziasztok!

Piramisba való bejutásának mi a titka? Ahol "az idő kevés".
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeVas. Feb. 18, 2018 2:19 am


A szobrok mellett / a képen bekarikázott részek /sorrendjében kell haladni/entert ütni/

Segítség elakadtam - Page 3 804igy
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
darkgabi26




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. Feb. 26.

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Feb. 26, 2018 9:55 pm

Sziasztok! segítsetek már nekem légyszíves! elakadtam egyszer az egyetemes résznél mikor megkér a diák hogy vigyem neki oda a cetlit hogy tudjon puskázni, de nem tudok rájönni hogy hogy kellene megcsinálnom, mert a tanárnő nem enged a polchoz:( a másik pedig hogy a szellemmel akarnék megküzdeni de már vagy 2 órája próbálom a helyes válaszokat kitalálni már utána olvasgattam 2 órája próbálkozok vele de mindig azt írja hogy elbuktam! légyszíves segítsetek! előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 28, 2018 1:31 pm

A sulinál a jobb széle elötti résznél kell kezdeni, ha ott tartasz.
/Háborúk, járványok, technikák/ feliratú polccal szemben.
Ügyeskedni kell, vagyis jegyezd meg melyik útvonal ahol nem vesz észre.
A puska a másik polcon lesz a /A fajok eredete/ polcon.
Pár próba után erre rá lehet érezni. A szellemes résznél a válaszok:

1: Tomboló vihar
2: Oszthatatlan
3: Clyde W. Tombaugh
4: Hattyú
5: Szingularitás
6: Kb. 15 millió fok
7: Vándor
8: Vénusz
9: Cseh
10: Holdközelpont

Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
darkgabi26




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. Feb. 26.

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2018 1:56 pm

Köszönöm a tippeket meglett! Leilát feleségül vettem tényleg másabb mint a régi! de akkor jön a fekete leves! elájulok és felébredek Amarylis világában! amikor megkér hogy találjam meg van rajta egy "sexi magassarkú" tudtok adni valami tippet vagy segítséget miként lehetne megtalálni? bolyongok már egy ideje lehet hogy már számtalanszor elmentem mellette! a válaszokat előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2018 2:24 pm

Alsó teremrész ahol elszabadult 1 kóbor őrszem. Ha sikerült leráznod, a lány
az asztal körül sétálgat.
Vissza az elejére Go down
darkgabi26




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. Feb. 26.

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2018 4:19 pm

majd megpróbálom még, de sajna dolgoznom kell menni de azért 6 szor most is megpróbáltam de nem sikerült elkapnom hiába kopog a sarok:D de azért kíváncsi leszek a folytatásra!
Vissza az elejére Go down
darkgabi26




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. Feb. 26.

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2018 4:16 pm

Sziasztok! 2 óra szenvedés után abba hagytam egyszerűen nem tudom elkapni amarylist! egyszerűen legalább lenne egy olyan pont mikor mondjuk lejár az idő vagy valami hogy láthatóvá válik vagy néha kis csillagocska jelölni a cipőjének a helyét ahol éppenséggel mászkált, egyszerűen nekem nem megy!
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2018 9:40 pm

Fura mert eddig mindenki megtudta azt a részt csinálni. Az asztal körül
keressed, némi help: Ha felfelé megy magas, ha lefelé akkor mélyebb a kopogás. Ha vízszintesen, akkor közepes. Ha áll éppen, akkor a tollával babrál. De mindig az asztal körül. Uset/ Entert ne felejts el ütni.
Nem elég csak megérinteni, lehet itt a baj nálad. remélem segíthettem, sok sikert.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
darkgabi26




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. Feb. 26.

Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitimeKedd Márc. 06, 2018 4:46 pm

Sziasztok köszönöm szépen a segítséget az enteres megoldás vált be:D eljutottam addig hogy leila megkér hogy válaszoljak neki a kérdéseire mert ugye bár fertőzött vagyok! valahogy nem vagyok képbe! ezek a kérdéseknek a válaszai is átdolgozásra kerültek? valahogy nem tudok rájönni a megoldásra! az egyes kérdésre a húga szerintem bájitaltant tanul de így hogy növényekből dolgozik lehet hogy növénytant nem tudom! a második hogy ifrit leila nagyanya ha jól tudom! mert pl leviathan az az ingely apja! az hogy mit viselt az esküvőn ugyan azt a nyakláncot ami rajtam van szerintem anya nyakláncát! az őszinteséget várja el és hogy lemondjuk dolgokról! előttem nem volt más nem randizott senkivel! és fertőzött vagyok azért vitt oda! ha nem jól tudom akkor ki segítenétek? azt is felírom majd egy papírra mert annyira imádom ezt a játékot hogy érdemes vele játszani ! köszönöm előre is a segítséget!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Segítség elakadtam - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Segítség elakadtam
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Társ :: Társalgó-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: