A Társ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Társ

A játék mely társad a magányban
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Segítség elakadtam

Go down 
+17
Joco
Legnehezebbrejtvény
danix17
LDani
zsoo13
krisz1234
xtvman
darkgabi26
MaxtheVolp
Trtr
hegi222
Barbi94
BioCheska
mggabi
ceresz
dottris
Leila
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2016 5:49 pm

Ide kerülhet fel egy esetleges leírás, azoknak, akik netán
elakadtak volna a játékban, ill. a kérdések is, ha segítségre szorulnátok.
Hivatalos végig játszást egyenlőre nem szeretnénk
feltenni, viszont játékosok által esetleg fontosnak tartott
infót szívesen látunk itt, s amennyiben helyes, vagy játszható, az adott megoldás,
akkor természetesen helyet adunk neki.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
dottris




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2017. Jan. 20.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2017 10:49 pm

Leila megkérésénél elkerülte valami a figyelmemet, vagy tényleg az lenne a feladat, hogy mind a 10 NPC-nél ki kéne találni bármiféle alap nélkül, hogy mit szeretnének hallani? Ha esc-kel visszakozok, adnak egy minimális támpontot, de a lehetőségek több helyen alig térnek el egymástól. A 10 NPC fejenként 4 válaszlehetősége az meg több, mint egymillió lehetőség. És nincs semmiféle visszajelzés, még annyi se, hogy hányat találtam el. Ez így közelebb áll a gondolatolvasáshoz, mint egy fejtörőhöz. Az apát megtaláltam a börtönben, meg az anyát is a ház mögött, a többi NPC elég föltűnő. Szóval, ha tényleg minden segítséget kimerítettem, akkor kérnék egy listát a szükséges válaszokról. Arról meg, hogy más hogy jutna tovább itt, ötletem sincs.
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2017 8:03 am

Elég ha 7 npc nek adsz helyes választ, mindössze a 100% hoz
kell majd a végén mind a tíz hez. Viszont hét npc nél, a helyes válaszok
végén pont/./ van. A gyűrűt ne felejtsd el felvenni, a régi házatok mögött
találod a kertben picit elrejtve. Mellesleg volt támpont, a korábbi csatáknál, stb,
bár nem tudom melyik verzióval játszol, ill. mikor töltötted le a játékot.
Vissza az elejére Go down
dottris




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2017. Jan. 20.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2017 10:26 am

Igen, már ezt is próbáltam. Most eljátszottam még párszor a biztonság kedvéért, de még mindig nem megy bele. Még mentést is töltöttem vissza, de ugyanaz. Kb. 1 hete töltöttem le a játékot az lfg.hu-s linkről, szóval gondolom a legújabb verzió van meg.
Szóval kell még bármire ügyelni azon kívül, hogy a pontra végződő mondatokra menjünk/meglegyen mind a 10 NPC/nálunk legyen a jegygyűrű?
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2017 10:48 am

Nem az a lényeg honnét töltötted le, hanem hogy mikorit.
Kb. 3 napja került fel a végső változat.
Töltsd le akkor a friss verziót, aztán noha nem szoktuk,
de akkor közzé tesszük a meg oldását kivételesen:


Spoiler:
Egyébként valamennyi megoldás fel lelhető volt
egy picit elrejtve a játék folyamán, mielőtt idáig eljutottál.
/Pl harcok során, vagy a rablóknál, bár ott számít első, vagy másod körben
lépett e közbe a titokzatos nő/, esetleg könyves polcok,
vagy volt e büntetőd, vagy sem, volt e vétked Leila anyukájával az elején vagy sem,
körül néztél e alaposan a Lunera erdőben vagy sem, stb, hogy csak párat említsek.
Mindegy reméljük így már oké lesz, sok sikert.
Ha így sem menne, küld el az adott save file t, és megoldjuk.


A hozzászólást Leila összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 09, 2017 11:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
dottris




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2017. Jan. 20.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2017 11:29 am

Végre megy. Bájtról bájtra ez a verzió van meg nekem is. Amúgy tesztelgettem kicsit és 9 jó választól enged át, nem 7-től. Rejtett félmondatok mindenütt, látom már hogy a végén halni fog mindenki Very Happy
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2017 11:53 am

Rendben, mégis azt tanácsoljuk, szedd le a friss verziót,
ami a héten került fel. Főleg ha azt írod 9 helyesnél ment hozzád,
ez azt jelenti hogy egy régebbivel játszol, amiben hibás volt néhol a változó nullázás,
vagyis az első kikosarazás után már meg oldhatatlan volt! Mindenképp szedd akkor le az aktuálisat.
Tetszik egyébként? Mióta játszod?
Vissza az elejére Go down
dottris




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2017. Jan. 20.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2017 1:18 pm

Megnéztem és engedi rontás után is, de akkor is csak legalább 9 jó válasszal. Ugyanerről a linkről töltöttem le a játékot amúgy, bár valószínűleg nem a három nappal ezelőtti verziót. Azért nézzétek meg, abban jó-e. És amúgy használhatom akkor a régi mentéseket az újhoz is?

Nagyjából 4-5 napja kezdtem, ez olyan 7 óra játékidőt jelenthet. Még nem döntöttem el, hogy tetszik-e. Elég sok a helyesírási hiba és az esetlenül megfogalmazott mondat. Utóbbinak gondolom sok helyütt az az oka, hogy nem lehet akármennyi karaktert kiírni egy panelra. A rejtvényekkel sem vagyok teljesen kibékülve, gyakorta semmi értelmük nincsen. Mármint a legelsőnél, amikor lekapcsoltam a villanyt és anya rám szólt, hogy kapcsoljam vissza, akkor jót nevettem. Ha annyiban maradt volna vagy máshol lett volna fölhasználva, akkor szerintem tök jó elem lett volna. De egyszerűen nem volt értelme, hogy az ajándékok csomagolását csak a sötétben lehetett észrevenni. Mégis miért? Meg ha a csomagolás csak a sötétben látszik, akkor az ajándékot is csak sötétben érdemes átadni, nem? Very Happy Ugyanez a rejtvény, ha valahol máshol valami fluoreszkáló anyagot kellett volna megtalálni, teljesen korrekt lett volna. Aztán az idéző körök kapcsolgatása kellemes újdonság a korábbi sima kapcsolókhoz képest, de azoknak volt egy hatalmas előnyük. Láttam, hogy átkapcsoltam-e már azt a vackot vagy sem. Itt, ha mondjuk félbe kéne hagynom a játékot rejtvény közben vagy belekeveredek valahol, akkor onnantól marad a próba-cseresznye módszer, amikor is addig rohangászok fejvesztett csirkeként a kapcsolók közt, amíg véletlen ki nem jön a jó kombináció. Mondjuk kapcsolásnál válthatnának színt, ahogy beindul a manaáram vagy tudom is én mi. És akkor máris látnám, hogy 2 fekete, 3 fehér kell. De volt olyan fejtörő is, ami abszolút bejött. Például, amikor a szellemek üldöznek a kristály aktiválása közben, azzal biztos elvoltam egy fél órát, mire rájöttem a megoldásra és ötletesnek is tartottam, meg elégedett is voltam, hogy rájöttem.

Szóval egyelőre vegyesek az érzéseim, majd ahogy a sztori alakulgat, úgy elválik. Bár valószínűleg nem fogom megtalálni az összes nyomot és végigjátszani sem fogom több tucatszor, hogy meglegyenek, szóval remélem kapok valami közepesen jó befejezést elsőre vagy max. másodikra, mert utána már legfeljebb a végigjátszás kényelmével fogok megint nekiülni (ha lesz).
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2017 2:09 pm

dottris írta:
Megnéztem és engedi rontás után is, de akkor is csak legalább 9 jó válasszal. Ugyanerről a linkről töltöttem le a játékot amúgy, bár valószínűleg nem a három nappal ezelőtti verziót. Azért nézzétek meg, abban jó-e. És amúgy használhatom akkor a régi mentéseket az újhoz is?

Nagyjából 4-5 napja kezdtem, ez olyan 7 óra játékidőt jelenthet. Még nem döntöttem el, hogy tetszik-e. Elég sok a helyesírási hiba és az esetlenül megfogalmazott mondat. Utóbbinak gondolom sok helyütt az az oka, hogy nem lehet akármennyi karaktert kiírni egy panelra. A rejtvényekkel sem vagyok teljesen kibékülve, gyakorta semmi értelmük nincsen. Mármint a legelsőnél, amikor lekapcsoltam a villanyt és anya rám szólt, hogy kapcsoljam vissza, akkor jót nevettem. Ha annyiban maradt volna vagy máshol lett volna fölhasználva, akkor szerintem tök jó elem lett volna. De egyszerűen nem volt értelme, hogy az ajándékok csomagolását csak a sötétben lehetett észrevenni. Mégis miért? Meg ha a csomagolás csak a sötétben látszik, akkor az ajándékot is csak sötétben érdemes átadni, nem? Very Happy Ugyanez a rejtvény, ha valahol máshol valami fluoreszkáló anyagot kellett volna megtalálni, teljesen korrekt lett volna. Aztán az idéző körök kapcsolgatása kellemes újdonság a korábbi sima kapcsolókhoz képest, de azoknak volt egy hatalmas előnyük. Láttam, hogy átkapcsoltam-e már azt a vackot vagy sem. Itt, ha mondjuk félbe kéne hagynom a játékot rejtvény közben vagy belekeveredek valahol, akkor onnantól marad a próba-cseresznye módszer, amikor is addig rohangászok fejvesztett csirkeként a kapcsolók közt, amíg véletlen ki nem jön a jó kombináció. Mondjuk kapcsolásnál válthatnának színt, ahogy beindul a manaáram vagy tudom is én mi. És akkor máris látnám, hogy 2 fekete, 3 fehér kell. De volt olyan fejtörő is, ami abszolút bejött. Például, amikor a szellemek üldöznek a kristály aktiválása közben, azzal biztos elvoltam egy fél órát, mire rájöttem a megoldásra és ötletesnek is tartottam, meg elégedett is voltam, hogy rájöttem.

Szóval egyelőre vegyesek az érzéseim, majd ahogy a sztori alakulgat, úgy elválik. Bár valószínűleg nem fogom megtalálni az összes nyomot és végigjátszani sem fogom több tucatszor, hogy meglegyenek, szóval remélem kapok valami közepesen jó befejezést elsőre vagy max. másodikra, mert utána már legfeljebb a végigjátszás kényelmével fogok megint nekiülni (ha lesz).

A bevezető rejtvény csak azért került így be, hogy rá vezesse a teljesen kezdő
játékosokat is, hogy majd nagyjából miképpen kell ezeket megcsinálni.
Ezért is van az okató npc, aki az elsőt meg is csinálja, ill. elmondja.
Azért lett így, hogy képben legyen később az ok/okozat dolgoknál is.
Az elírást igyekeztünk mindenhol javítani pedig, át lettek futtatva
szöveg ellenőrzőn is. De tény hogy elég le korlátolt formázott szöveget betenni.
A régi mentést off c. használhatod.
Ha félbe is hagyják, az azért kétséges hogy épp kapcsolgatás közben tennék.
Legfeljebb azután, miután az adott kapcsoló rész már a helyére került/nyitva/.
De hogy épp közben, ez eléggé valószínűtlen. És hogy miért nincs nyoma?
Nos ez a lényeg az adott résznél, lesz ez még nehezebb is...
Vagyis cseppet se bánkódj ha nem leszel 5 ös, ill. 100%, ha kijátszod,
az biztos hogy kalapot emelünk. A karakter jellemet igyekezz fejleszteni,
hidd el, később sokat segít majd. Már a kezdő faluban is rájöhettél, amennyiben
figyelmes voltál. A poént nem lövöm le, csak kérdezem, anyukád vissza
hívott a házban a faluban? Ha igen, az jó, főleg később majd...
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
dottris




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2017. Jan. 20.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2017 7:12 pm

Rendben, majd írok, hogy alakult. Feltelepítettem az újat, betöltöttem a mentést és továbbra sem enged át 8 helyes válasszal sem, csak 9-cel. Szóval szerintem tényleg nézzetek rá arra a részre. Legtöbb helyesírási hiba az igekötők különírása egyébként. Tele van ilyenekkel, hogy vissza jövök visszajövök helyett stb.
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2017 7:31 pm

Jó hát ez az igekötő tipikus a kákában is csomót keresek téma..
Sajna ezeket nem javítja a szótár, kibogarászni meg, nem igazán jut idő rá.
Azért engedi neked csak 8 nál különben, mivel valószínű
mégsem a legfrissebbel toltad. A változó valószínű át ment mínuszba, és
úgy mentettél rá. Az a játék hiba volt aláírjuk hogy nem nullázott
hibás lány kérésnél hanem úgy maradt. De ezt már javítottuk rég.
De az a lényeg már hozzád ment akkor Leila...
Majd szólj ha újra el akadnál./el fogsz/

Vissza az elejére Go down
mggabi




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2017 4:00 pm

Help elakattam ifrit házába pentagramás részt hogy kell megcsinálni
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2017 7:29 pm

mggabi írta:
Help elakattam ifrit házába pentagramás részt hogy kell megcsinálni

Felső részen a középsőt, alul pedig a bal alsó pentagrammát
kell kapcsolni, de csak is EGYSZER. Ha nem dőlt le a fal, akkor eme kettő pentát
kell variálnod, amíg le nem dől.
Ha nagyon össze keverted a többivel, érdemesebb akkor vissza töltened
az állást ahol be lépsz az útvesztőbe, vagyis az erdőből.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2017 7:33 pm

Sziasztok hatalmas problémám van! mikor megyek a receptért akkor belépek abba azáras terembe 22 válasz lehetőség rajzoltam már térképet kiirtam a válaszokat agyaltam vagy 3 órát fogalmam sincs a megoldáson légyszi segitsetek!
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2017 7:41 pm

BioCheska írta:
Sziasztok hatalmas problémám van! mikor megyek a receptért akkor belépek abba  azáras terembe 22 válasz lehetőség rajzoltam már térképet kiirtam a válaszokat agyaltam vagy 3 órát fogalmam sincs a megoldáson légyszi segitsetek!

Mindössze annyit kell tenned, hogy a padlón lévő
sárkányok amik balra néznek, de KIZÁRÓLAG EZEKET, aktiválod.
Ezután nyitható a szekrény. Ha véletlenül egy jobbra nézőt is
aktiválsz, akkor elölről kell kezdened.
Vissza az elejére Go down
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2017 9:15 pm

Köszönöm szépen a választ nagyon sokat segítettél! egy gyors kérdés még a falun kivül hol tuok venni jobb fegyvereket?
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2017 2:27 pm

A teljesített feladatok után kapsz mindig.
Vissza az elejére Go down
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2017 9:22 pm

Sziasztok tudnátok segiteni nagy nehezen megöltem a Leviathant és meg csináltam a secret roomot is de mikor bemeghyek a toronyba afrancért nem akar összejönni a helyes kombináció az árushoz lécci segitsetek!
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2017 1:23 pm

BioCheska írta:
Sziasztok tudnátok segiteni nagy nehezen megöltem a Leviathant és meg csináltam a secret roomot is de mikor bemeghyek a toronyba  afrancért nem akar összejönni a helyes kombináció az árushoz lécci segitsetek!

Bal oldalon a két szélső, jobb oldalon a középső
kapcsolót kell alsó állásba tenni...
Vissza az elejére Go down
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2017 4:30 pm

Szia Az a baj hogy a külső kapcsolok nem jönnek össze belsőhöz még be sem tudtam jutni:d
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2017 4:43 pm

BioCheska írta:
Szia Az a baj hogy a külső kapcsolok nem jönnek össze belsőhöz még be sem tudtam jutni:d

Akkor írd meg hol jársz pontosan, esetleg
mellékelj egy képet róla, hogy segíthessünk.
Mellesleg szerintem nem is egyről beszéltünk,
mert az említett árus nélkül el sem juthattál volna Leviathanig.
Vagy hányas szintű vagy?


A hozzászólást Leila összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 03, 2017 4:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2017 4:45 pm

pont ott tartok hogy megöltewm leviathant és megcsináűltam a secret roomot ekkor kijutunk a sivatagba és mondja nekem Leila hogy még van egy csomo időnk elvinne egy jp helyre erre beérek a toronyba és ott van 11 nyom a földön amik záraklennének ezek közül nem találom a helyes kombináciot!
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2017 4:49 pm

Anélkül el sem juthattál volna elvileg oda...
Hacsak fel nem szintezted vagy lv 100 ig már az elején...
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Barbi94




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2017. Feb. 03.

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2017 5:19 pm

Sziasztok! Nagyon szeretnélek titeket megdicsérni mert nagyon tetszik a játék! nagyon tetszik a 2 karakter tényleg fondorlatos és hosszú! sok segítséget olvastam ide fent amik nagyon hasznosak voltak!
nagy nehézség árán rájöttem hogy tudom anyukámtól is megszerezni a nyakláncot de most valami obsidian követ kellene megszereznem és olyan marha nehéz volt bejutni a piramisba is de azt hittem hogy a 4 másodperc tényleg nem lesz elég de nem volt egyszerű a megoldás! egyszerűen a zombik nagyon erősek 37 es szintű vagyok Ingelyel és 35 ös Leilával tudnátok valami tippet adni? Mit tudnék csinálni hogy erősebb legyek?

Köszönettel Barbi!
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2017 5:35 pm

Most kellene el menned az adott árushoz amit Leila Apukája tanácsolt nektek.
Épp az imént esett szó róla, hiszen nélküle el sem lehetne jutni oda, mivel az árus adja a fegyvert.
Vagyis ha erősek a zombik irány a rejtett árus, ezt a toronyban találod a fő térképen!
Előtte beszélj Leila Apjával, mert csak utána enged be! A toronyban pedig némi rejtvény
után tudod a fegyvereket megvásárolni a piramishoz.

Apropó most megy fel egy frissítés, kb. egy óra múlva le tölthető.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Segítség elakadtam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Segítség elakadtam
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Társ :: Társalgó-
Ugrás: