A Társ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Társ

A játék mely társad a magányban
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Segítség elakadtam

Go down 
+17
Joco
Legnehezebbrejtvény
danix17
LDani
zsoo13
krisz1234
xtvman
darkgabi26
MaxtheVolp
Trtr
hegi222
Barbi94
BioCheska
mggabi
ceresz
dottris
Leila
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2019 11:30 pm

Itt van a jelölt helyen:
Segítség elakadtam - Page 8 217L
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Tommo01
Vendég




Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2019 11:11 am

Köszönöm 😁
Vissza az elejére Go down
exel00112




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. May. 19.
Age : 27
Tartózkodási hely : vecsés

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2019 8:54 pm

hali
el akadtam!
a mágushoz mennék be csak egyszerüen nem tudom melyik jel jó a földön valahogy nem tudok bejutni mindig rá lépek biztos egy rossz kapcsolora de már kb 1 orája tépem a halyam tölle xD
Remélem tudtok segíteni Smile
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2019 10:16 pm

A pici tégla kiállások melletti a jók jobb oldalon 3 felül 1 bal oldalon 2, de ha elrontod elölről kell.
Vigyázz hogy közbe ne ronts
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
exel00112




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. May. 19.
Age : 27
Tartózkodási hely : vecsés

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2019 10:43 pm

Oh köszönöm szépen Smile
Vissza az elejére Go down
Legnehezebbrejtvény




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2019. Dec. 19.
Age : 29

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 12:51 pm

Sziasztok!

Elnézéseteket kérem, hogy ezen felhasználó nevet vettem fel, azonban ezen rejtvény az a játékban, amelyen sehogy se tudok továbbjutni, pedig az őrszemeket sikerül kicseleznem. Köszönöm, hogy egyáltalán játszhattam a játékotokkal, mert kevés olyan rpg játék van sajnos, amibe szorult valamennyi értelem is a szórakoztatáson kívül. Kedvencemmé vált a játék, mert valóban élményt nyújtott a játék története. Továbbá azzal már szinte teljesen elégedettnek kellene lennem, hogy nehezített fokozaton is sikerült idáig eljutnom. Természetesen a fórumról is ellestem egy kis segítséget azoknál a részeknél, ahol még könnyített fokozaton akadtam meg az elsőjátszásaim során.
Először könnyített fokozaton jutottam el idáig, akkor még az őrszemek kicselezése se sikerült, így eldöntöttem magamban, hogy nehezítetten is végig viszem idáig. Jelenleg nehezített fokozaton is sikerült idáig eljutnom, és már annyit fejlődtem, hogy a meghibásodott őrszemek kicselezésével eljutok a gyóntató helyre, azonban még legalább egy-két dolog még hiányzik a gyónás megkezdéséhez. Ugyan a rejtvény teljes megoldását nem szándékoznám kérni, azonban szerintem kevés információval rendelkezik alapvetően a játékos egymagában a rejtvény megoldásához. Gondolom azért ennyire nehéz ez a rejtvény, mert legkésőbb itten már folyamodjunk segítség kéréséhez. Természetesen amennyiben nem lenne nyilvánosan közzé téve a fórumon a segítség nyújtása, akkor elküldhetitek az e-mail címemre is.
Összességében csak azon szomorkodok, hogy nem láthatom az outro-ját, valamint kiértékelést se kaphattam, hiszen a játék alapkijátszása se sikerült ezen rejtvény miatt, pedig már vagy többször is neki futottam. Jelenleg nehezített fokozaton akadtam meg itten a legújabb verzióban.
Hosszúra nyúlt mondandómat zárva még nem is tudom, hogy mivel köszönjem meg, ha netalán mégis engedné a szabadidőtökből, akkor előre is köszönöm a segítséget.
Üdvözlettel:
Zoli
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 1:43 pm

Szia és köszönjük szépen eme "minőségi" ok fejtést, csak sajnos nem derült ki, miben is kellene segíteni.
A gyónásnál a helyes válaszok, vagy maga a helyre eljutni. Feltételezhetően az előbbi, nos majd akkor közzé tesszük a válaszokat. A játékot mikor töltötted le? Mert az outrora vissza térve amiről írtál, nos
azon is picit alakítottunk a sztori és a vég kifejlettel együtt, vagyis érdemes letöltened a legújabbat, a mentést pedig másold át a játék könyvtárába.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Legnehezebbrejtvény




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2019. Dec. 19.
Age : 29

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 3:35 pm

Szia Leila!

Természetesen a problémám az volt, hogy ugyan sikerült az őrszemeket kicselezve eljutnom a gyónás helyére a 3.dimenzióban, csak még valami hiányzott volna a gyónás megkezdéséhez, így a termekbe kellett volna vissza mennem (csak akkor már alig volt kb. 1 percem Smile ). Pedig a 2-es dimenzióban az alsó kapcsolót, a 3-as dimenzióban a felső kapcsolót nyomhattam meg büntetlenül, utána gondoltam, hogy a 3-as dimenzióban az alsó kapcsolót is megnyomom, akkor értelemszerűen elkezdtek üldözni a meghibásodott őrszemek, de sikerült mind a 10-et kicselezve eljutni a gyóntatóhoz, csak még a gyónást nem lehetett sehogy se elkezdeni.
Tehát a lényeg az, hogy nem enged gyóntatni.
A gyónásnál a helyes válaszokat azt hiszem, hogy már meg lettek adva korábban az 5.oldalon (pedig akkor sem értettem, hogy egyáltalán hogyan jutott el a játékos a gyónás megkezdéséhez, ahol már csak Grétán múlik minden).
Szerintem a legújabb van meg, azaz a 2019.04.14-ei update, amelyben természetesen már szebb lesz az outro-ja állítólag a korábbi verzió outro-jához képest.
Végülis a problémám konkrétan az volt, hogy ugyan kicselezem az őrszemeket, de mintha nem jutnék vele tovább a gyónás megkezdéséhez, hiszen az extrákban ti magatok is bevallottátok, hogy elsőre nektek sem sikerült. Ezért gondoltam, hogy még valami rejtett kapcsolót kellett volna még megnyomnom a gyónáshoz való eljutáshoz.

Üdvözlettel:
Zoli
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 3:37 pm

A kettes dimenzióban az alsót, a hármasban a felső kapcsolót kell megnyomni, valamint a hármasban megnézni az imakönyveket a két hosszú asztalnál, utána mehetsz át a négyesbe.
A videó help itt van, csak elnézést a vállalhatatlan minőségért.
Valahogy nem obs barát maga a játék, de remélhetőleg azért kivehető nagyjából a dolog:
https://www.youtube.com/watch?v=kYZHSSR_FaY&feature=youtu.be
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Legnehezebbrejtvény




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2019. Dec. 19.
Age : 29

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 4:00 pm

Szia Leila!

Nagyon köszönöm! Remélem, hogy valahogy megtudom majd hálálni.lol!
Elnézést, hogy első hozzászólásomban csak általánosságban fogalmaztam konkrétumok helyett, azonban nem szerettem volna semmilyen poént lelőni...
Természetesen ha nehezen is, de ebből a youtube-os videóból már csak le fog esni a tantusz, hogy mi hiányozhatott hozzá. Közben belepillantottam a videóba. Ugyan kicsit vibrál, de a lényeg kivehető lesz belőle. Természetesen megbocsátom a gyengébb videóminőséget, hiszen tegyük fel, hogy ahogyan könnyített fokozaton Estella tanárnő mondaná: a könnyítésnek ára van! Smile
Még egyszer köszönöm, így már van fény az alagút végén (még ha vibrál is egy kicsit).
Továbbá remény a pokolból való kijutásra.
Üdvözlettel:
Zoli
Vissza az elejére Go down
Legnehezebbrejtvény




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2019. Dec. 19.
Age : 29

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 4:29 pm

Szia Leila!

Megnéztem a videót 2 és fél percig és képletesen elkezdtem "verni a fejemet a falba"!
Hogyan lehettem ennyire ostoba! Még egyszer köszönöm a segítséget! Talán tovább már szigorúan tilos néznem a videót. Azt hittem, hogy csak 3 dimenzió létezik. Ez is a cheat-hez hasonló titkos megoldássorozat volt! (Elnézést, hogy most egyszer talán lelövöm a poént, de azt hiszem, erre soha az életbe nem jöttem volna rá! Őrszemek élesítve! Egyszerűen zseniális! lol! )
Általában az volt a korábbiaknál is a problémám, amikor régebben többször megakadtam, hogy valami még hiányzott az előrehaladáshoz. Azonban vagy a segítség, elakadtam-ról tudtam ellesni a tovább haladáshoz szükséges információt vagy egyszer csak sokadik próbálkozás után leesett a tantusz.
A lényeg az, hogy így már van lehetőség az előrébb haladáshoz, mert ez önmagában is jelentős előrehaladás.
Remélem, hogy valahogyan meg tudom még hálálni ezen segítséget!

Üdvözlettel:
Zoli
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 5:36 pm

Nagyon szívesen, küldtünk egy üzit is.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Legnehezebbrejtvény




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2019. Dec. 19.
Age : 29

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 9:03 pm

Sikerült először teljesen kijátszanom! Az elért eredményem 4/5 80% lett nehezített fokozaton!
Csak azt nem értem, hogy vajon mit hagyhattam ki, mert volt bennem egy kis félelem, hogy esetleg 100%-os leszek, de ezek szerint a 100%-hoz még kellene egy hajszálnyival többet elérnem. Very Happy (Pedig a jutalompont háromról indult nehezítetten, mindegy)
Az utolsó harc és az utána lévő poén tetszett. Smile
De természetesen ezt saját maga tapasztalja meg a játékos.
Ezen poént tényleg nem szeretném lelőni.
Köszönöm, hogy ezt elérhettem. Szerintem nem sok játékos mondhatja el ezt magáról (vagy lehet, hogy tévedek, ki tudja?).
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 9:22 pm

Szívesen és örülünk hogy tetszett, szívből gratulálunk!
Írtunk egy privát üzit, majd olvasd el. Hali!
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Joco




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2020. Jul. 18.

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 18, 2020 7:28 pm

Sziasztok 😊 most kezdtem 2 napja a játékot és eddig ön eröböl jutottam kivéve a nászélyszaka azt innen puskáztam 😌 lehet én vagyok csak analfabéta de a piramist nem tudom megcsinálni... Még csak el se jutok leviathan-hoz. Nem tudom hogy juthatnak el hozzá 2 kulcskövem van az biztos hogy kevés de a többit nem tudom hol van. Lehet valamit elcsesznek folyton mér van 1-2 lépcső ahol fel se tudok menni. és 2 hely ahová a kardok miatt nem tudok menni a "gázkamrák"után "második emelet". Légyszi segítsetek Smile nehezített fokozaton csinálom hogy "szenvedjek is" kicsit..Amúgy a játék valami eszméletlen kifinomult nem gondoltam hogy ebből a programból ilyen minőségi játékot lehet "kisajtolni" szívböl gratulálok nektek eme mesterműhöz 😊😊😊😊
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 18, 2020 8:43 pm

Köszönjük!
Az első szintnél csak a piramiskő kell. A második szinten, a sötétnél, a piramisköveken kívül, a falon lévő lámpákban van a megoldás /5 darab/ Persze kapcsolgatás előtt mentsél azért, mert rossz lámpa esetén sajnos végetek.
A leviathan előtt a koporsóknál a falban van egy egy rejtett kapcsoló, azokat kell aktiválni, felül kettő, ill. alul kettő a teremnek. Hallani fogsz kattanásokat, ha megvan, kinyílik a kapu.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
harcibarack
Vendég




Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Anyós jelölt bezáratott!   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2020 6:53 pm

Helló! 6 órahosszát játszottam a játékkal, most értem az első fejezet végére. Volt elég sok rész, ahol elakadtam. Többségére rájöttem magamtól is, de volt, amit innen puskáztam.
Amikor lopok Leiláék házából és az anyukája tetten ér, majd bezárnak egy börtönbe, ahol van 4 szellem, onnan ki lehet jönni valahogy? Próbálgattam kombinációkat a szellemekkel, meg úgy hagytam a játékot, amíg megebédeltem, de ekkor sem engedett ki Leila. Ha ki is jutnék, lenne valamilyen kihatása a további játékmenetre? A hotelból ki tudtam jutni látszólag büntetlenül, azután, hogy nehéz olvasmányokat olvastam. Azt gondoltam, ez is ilyen rész, hiszen nem kaptam Game Overt, csak nem jöttem rá, hogyan jutok ki.

A 2019-es verzióval játszom. A sziklás rész még mindig úgy van megcsinálva, hogy be lehet szorulni a ládánál, ha ott mentesz.
Az iskolából nem lehet kijönni, miközben az 1. és 3. diáknak segítesz és elbukni sem lehet.
A Lunera erdőben még alap felszerelést sem tudok vásárolni magamnak. Kaptam egy páncélt Leilától, de ha nem vettem jobb felszerelést, esélytelen, hogy legyőzzem a lényeket. Amúgy tényleg el lehet ide jutni alacsony szinteken is, ha nem csinálja meg az ember a mellék küldetéseket, csak az a baj, hogy a temető után nem tud visszamenni. Egyelőre ennyit találtam az első fejezetben.
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2020 8:15 pm

A lopásnál, nem jön még kihatás, csak néhányszor könyörögni kell a lánynak az ajtóban, hogy kijöhetek e végre. Ha jól emlékszem kerek hússzor. A hotel a könyvek végett kell némi támpont infó, és plusz pont! Ami a felszerelést illeti, egyszerűen megveszed a faluban lévő addig elérhető legjobbakat, plusz az ottani küldik. Akkor már bőven jó. A Lunerában pedig van ital árus! A suliban nem lehet elbukni, de nem is vészes. Megéri megcsinálni + szintekért. A sziklásról küldjél egy prt. screen t!
Vissza az elejére Go down
Calyban




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2021. Jan. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Marcali

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 1:19 pm

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Elakadtam a játék elején a raktárban, ahol egy kódot kér a z ajtó. Leila azt javasolja, hogy figyeljek a lépcsők jelzéseire. Négy darab négy számjegyű kódot kér. Szeretném, ha segítenétek értelmezni Leila tanácsát. Segítségeteket előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 1:53 pm

Szia!
Kissé nehézkes, de ha követted a nyomokat, Leila mindig utalt rá:
A megoldást így kell beírni, a kérések sorrendjében:

/J65/ számú lépcső, jelzése 0625
Őrszem vezérlő egységek tárolója.
/Z 821/ lépcső, jelzése 0312
Android vezérlő egység
/Io125/ lépcső jelzése 0731
Logisztika /Hz417/ lépcső jelzés 0325

Az engedélyt ne felejtsd el megkeresni a ládában, amivel a falut elhagyhatod! Sok sikert!
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Calyban




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2021. Jan. 23.
Age : 34
Tartózkodási hely : Marcali

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 2:06 pm

Köszönöm a gyors segítséget.

Ellemben felmerült egy új kérdés. A megadott kódok közül csak 1 volt meg. Értem ezt úgy, hogy leírtam a lépcsők jelzését és kódját amíg a megoldáson dolgoztam. De a fent megadott kódok nekem teljesen újak. Elképzelhető esetleg valamilyen verzió ütközés? Mert, ha ilyesféle gondom akad, lehet, hogy célszerűbb lenne a (ha van) legújabb verziót futtatnom. Ez a mentés egy előző verzióból van, ahol még nem volt meg ez a raktáros, falu lezárós küldetés.

Ha eddig még nem említettem volna, nagyon jó munkát végeztetek a játékkal és örülök, hogy rá akadtam. Bevallom megesik, hogy munka közben is elindítom egy-egy küldetés erejéig. Smile
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 2:27 pm

Köszönjük!

Háát. Akkor viszont töltsd le a legújabbat, mert ha mentésből játszol régivel, később is adódhat gond.
Az oldalon mindig az aktuális van fent. Ezért is szoktuk mindig javasolni a hivatalos forrást, mert az oldal ajánlókat nem tudjuk garantálni, hogy mindig frissítik magukat.

https://tars.hungarianforum.com/t4-a-jatek-letoltese
Vissza az elejére Go down
Tommo01
Vendég




Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2021 7:17 pm

Piramis első szint, megvan a piramiskő de valami rejtett kapcsoló kell,a fáklyákat kattoktattam de vagy méreg vagy halál vagy semmi, hol van mert már szenvedek vagy 3 órája 😥
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 2:10 pm

A kő a jobb felső saroki  ládában van. Öt fáklyát kell átkapcsolni. Ha nem halsz meg, abból tudni fogod hogy eltaláltad őket. Érdemes menteni a kapcsolások előtt.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Kusukichan
Vendég




Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Help   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 8:53 am

Sziasztok! Az iskolában segítenék a 3. Gyerkőcnek, és a helpem az annyi 3,2,3 balról jobbra és így foggalmam sincs mit kéne csinálni. Próbálkoztam sok mindennel, de fogalmam sincs már mit is kéne pontosan csinálni. Please, help q.q
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Segítség elakadtam - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Segítség elakadtam
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Társ :: Társalgó-
Ugrás: