A Társ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Társ

A játék mely társad a magányban
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Segítség elakadtam

Go down 
+17
Joco
Legnehezebbrejtvény
danix17
LDani
zsoo13
krisz1234
xtvman
darkgabi26
MaxtheVolp
Trtr
hegi222
Barbi94
BioCheska
mggabi
ceresz
dottris
Leila
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Márc. 07, 2018 12:08 am

Örülünk a dicséretnek csak elég fura ez a dolog, hogy számos helyen elakadtál
ami nem gond, mert segítünk, viszont a legutóbbi hsz ed óta 3 nap telt el, ahol
a lány t kellett megkeresned, most meg alig pár nap után, már a Leila próbánál
tartasz? Odáig elég hosszú részek voltak számtalan talányos helyszínekkel, a
piramishoz eljutni, a fegyver és a recept megszerzése, a piramisból kijutni, stb. csak hogy
néhányat megemlítsek a legutóbbi hsz ed óta, amikor is még eléggé az elején jártál.
Hogy sikerült azokon ilyen olajozottan átjutnod ennyi idő alatt, ha eddig
szinte mindig elakadtál?:O Ha kapunk erre egy igencsak észszerű magyarázatot,
akkor megadjuk a megoldást a Leila tesztre. Másrészt ha könnyűn játszod van tanárnő aki segít, de feltételezem eszerint akkor hardon játszol.
Vissza az elejére Go down
darkgabi26




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. Feb. 26.

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Márc. 07, 2018 1:39 am

Meg is mondom neked az ésszerű magyarázatot! én nekem a piramisos rész is fel volt írva egy papírra meg a receptes rész is! meg szinte az össze feladvány mert én régebben játszottam vele már! de nekem ez a szellemes rész is új volt meg az iskolás is! meg csináltam még az nap azt a részt amikor entert kellett nyomni! én régebben a challenge worldot is végig vittem!meg a sárkányos részt is meg mikor bemész a templomba és ott átmész és ott van ifrit, leviathan, és mindegyikhez oda kell menned! ott is külön papírt vezettem fel magamnak a helyes válaszokról mert annyi volt! de amúgy nekem itt a család a gyerek és eléggé levagyok terhelve mostanság!
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Márc. 07, 2018 2:05 am

Hááát, okés de a Leila teszt már akkor is benne volt, amikor ezt korábban már
játszottad. Mivel ez a sztori egyik fő vonala, ezt mégsem írtad akkor fel?
Mind1 nos:
1: Bájitaltant /Az italok készítésénél már az elején kiderül/
2: A nagy anyám /Elhangzik a boszi első rejtvényhelyszínén/
3: A tiszteletet/ A diszkó első szerelmi vallomásánál kiderül/
4: A húgom ajándékát /Az esküvőn köszöni meg a húgának/
5: Egymást segítve ha kell /A társak egymásra vannak utalva, ez többször is elhangzott pl, a lánykérésnél is/
6: Igen /Leila bevallja a titokzatos nővel való beszédkor is,
de korábban is volt rá utalás, a falu lakóitól/
7: A fegyverkereskedő /A boltban Leilát a nevén szólítja, ill. az esküvőn Leila egyes számban köszöni meg neki a jó kívánságot,
ellentétben a többieknél/
8: A fertőzés gyanúja miatt /Ezt a történet előzményéből lehet kikövetkeztetni/
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
xtvman




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2018. Mar. 18.

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 18, 2018 1:00 am

Sziasztok! Eléggé megfogott a játékotok, így a feleségemmel (külön gépen) elhatároztuk, hogy végigvisszük. Viszont mindketten elakadtunk már az elején. 12/16-os szintűek vagyunk, már van őrfejszénk? is, skorpiókat is szétcsapunk, de sehogy sem tudunk meghívót szerezni Leia-hoz. (már megkaptuk a fény talizmánját is anyutól), Franciskát meg folyton átok éri, ezt nem érti, hogy mi okozza. Leia anyja ad rá zsetont, levetetni az átkot, de nem jövünk rá mi miatt kapja. Régi motorosok vagyunk már ezekben a játékokban, én is készítettem már 1-2-t, persze nem ilyen nagy kaliberűt, és sok a szutyok minőségű, de ez valahogy igazán megnyerő eddig! Smile (eddig 2 és fél óra játékidő) study
Légyszíves segítsetek! Smile
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 18, 2018 10:10 am

Köszönjük az elismerést!
Átkot akkor kapsz, ha bármi rosszat teszel!
Ezt mindig jelzi amikor döntés előtt állsz az adott helyzetben.
A meghívó már összetettebb:
Először is adakozz a templomban, mire a nővér hálából elárulja a jelszó egyik felét.
A másik felét a diszkóban tudod megszerezni, ha van elég pénzed a belépőkre...
Érdemes mindez mellett a mellék küldiket is megcsinálni a faluban, különösképp a suliban,
és az éjszakai szellemeset kint, ill. a titokzatos nőnél. Később nagy segítség lesz a folytatásokban.
Sok sikert nektek!
Ha pedig gondoljátok, akkor beléphettek hozzánk a
csoportunkba, ahol további segítséget kaphattok a játékról,
néhány videó formájában, többek közt a meghívóról is:
https://www.facebook.com/groups/Atars/
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
dottris




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2017. Jan. 20.

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2018 4:02 pm

Sziasztok!
Eléggé a vége felé járok már (6. fejezet talán), de itt most eléggé elakadtam. Most kellene visszamenni a régi helyszínekre nézelődni a pillangós helyeken, de már mindet megtaláltam szerintem, és továbbra sincs semmi. A vámpíroknál nem találtam semmit, csak egy falfeliratot (az már lehet, korábban is ott volt). De ott mindent bejártam többször, másik irányba meg nem enged, mert kulcsot kér. Ha kimegyek a városból, mindig arra a rétre dob, és kéri a hancúrt, de ha visszamegyek és megteszem, akkor se történik semmi.
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2018 4:40 pm

Háát:) Még nem egészen a vége, de pici help akkor:
A régi helyszínek: A lávás rész, a piramisos rész, Apa új börtöne, Leila titkos helye, valamint a tündérkert. Mindegyik helyszínen a pici lepke körül keresd. Ha megvan, ezt az üzenetet fogod kapni Leilától:
"Igen ez nyomnak látszik. Később még jól jöhet." ha megvan az 5 nyom, vagyis a helyszínek,
akkor beszélj Grétával, mire elsötétül picit a falu, onnan már menni fog...
Vissza az elejére Go down
dottris




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2017. Jan. 20.

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2018 7:54 pm

Jól van, az volt a hiba, hogy a piramisos részt megcsináltam már korábban, de aztán valamiért kiléptem, mielőtt lementettem volna.
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2018 9:43 pm

Majd írd meg ha sikerült kijátszanod...
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
exel00112




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. May. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : vecsés

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 19, 2018 4:20 pm

sziasztok Smile tudnátok segiteni kicsit elakadtam!!!
A recepért mikor megyek a szellemek utáni részre nem tudok rájönni hogy kéne megcsinálni!! Sad
Amugy a játék nagyon jó a maximumot hoztátok ki a programbol gratulálok!!!! Smile)))))
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 19, 2018 6:03 pm

Szia, és köszönjük szépen:-)
A padlón lévő páros számokat kell kapcsolni, /2,4,6,8/ majd a jobb oldali helységben
nyitható a szekrény. Erre utal a falon lévő írás: "Elveszett vagy, ha nincsen társad, vagyis párod".
Amire figyelj, hogy ha netalántán véletlenül egy páratlant is átkapcsoltál, vagy ha korábban próbálod a szekrényt nyitni, akkor újból meg kell nyomnod a párosakat.
Sok sikert:-)


A hozzászólást ceresz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 19, 2018 6:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
exel00112




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2018. May. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : vecsés

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 19, 2018 6:06 pm

Köszönöm szépen Smile) és csak igy tovább!!
Amugy terveztek még a jövöben játékot?
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 19, 2018 6:08 pm

Háát, ez egy icipicit hosszú történet, ha majd végignézed esetleg a játék extráit,
ott mindent, többek között ezt is részletesen kifejtjük. Kellemes időtöltést hozzáSmile
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
krisz1234




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2018. Aug. 30.

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2018 12:03 am

Sziasztok! Elakadtam azon a részen mikor a toronyban az árushoz kell bejutni. Bal oldalon a két szélső kapcsoló lent van a jobb oldalon a középső is le van kapcsolva így mikor beakarok menni az ajtón kéri a 8 számjegyü kódot. De ezt a verses dolgot amit a két táblán ír ezt nem értem. Próbáltam a megadott adatokból variálni a számokat eredményetelenül. Előre is köszi. Ja és eddig nagyon tetszik a játék annak ellenére hogy néha a hajam tépem lol!
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2018 10:23 am

Smile
"Egy versikét"  "Nyugi én is téged:)
A második falon található a versike."
"Ez a második fal, ahogy elnézem
közel száz éve le kopott a versike"
"Csak három jelet találtam,
de ez tuti nem régi, mert
frissnek tűnik mintha csak
egy napja festették volna fel őket."

A megoldás így a jelzett számok alapján sorrendben:
12210031
Sok sikert:-)
Vissza az elejére Go down
krisz1234




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2018. Aug. 30.

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2018 11:38 am

lol! Köszönöm! Very Happy Erre szerintem 10 év múlva se jöttem volna rá. Az első falon lévő adatokkal nem nagyon foglalkoztam. Úgy értelmeztem a szöveget hogy a második falon lévő írás rejti a megoldást.
Vissza az elejére Go down
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2018 11:02 am

Sziasztok! Tegnap találtam ezt a kis csodát. Nagyon köszönöm nektek! Smile Sajnos már az elején sikerült megakadnom, remélem megszántok...
Egyetem, puskázási manőver. Megérkezett a városőr. Innentől nem jutok egyről a kettőre. Sad Elolvasom a táblán lévő képleteket, de nem kezd vele semmit. Mit jelent, hogy 3, 2, 3, balról jobbra???
Előre is köszi
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2018 12:28 pm

Szia, és nagyon szívesen:-)
Bal szélső tábla három magolás, középső tábla 2 magolás, jobb szélső tábla szintén 3 magolás.
Arra ügyelj hogy egyiknél se legyen se több se kevesebb. Jelzi egy csilingelő hang őket.
Ha megvan beszélj újra a sráccal akitől felvetted a küldit.
Sok sikert.
Vissza az elejére Go down
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 04, 2018 6:11 pm

Hallihó! Ismét Én vagyok, köszi az előző gyors választ. Inside Ifrit. Első rácsos ajtó. elolvastam a táblákat, bezsebeltem a kulcsokat, de hiányos/nincs meg a jelszó... Valami elkerülhette a figyelmem. Kérek egy kis támpontot Smile
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 06, 2018 10:45 am

Hali, alul a négy kis szobákban a falak körül vannak elrejtve a betűk. Ezt felismerhető,
mert másképp néz ki ott a padlózat. Összesen négy betűt kell így megtalálj, ebből rakható ki aztán a belépő. sok sikert.
A sulis rész sikerült aztán mind a négy diákos?
Hali.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 07, 2018 9:09 pm


Hali!
Közben tovább haladtam, de megmondom az igazat, hogy az itteni segítségek nélkül nem mindig sikerült volna. Nehezek a rejtvényeitek. Sajna a negyedik diákról valahogy lemaradtam. Nem kérdeztem végig mindenkit. És az éjszakai küldi is elmaradt, mert szófogadó voltam, és hazamentem sötétedéskor. :-D
A receptnél tartok. Bejutottam a lukacsos épületbe. Titkos lejáratot keresek. Korábbi hozzászólásnál azt olvastam, hogy egy falon lévő üzenet van, de már azt sem találom, arról nem is beszélve, hogy nem tudom a 2-4-6-8 -at megpaskolni, mert nem látok semmit. és semmiből nincs itt nyolc. Gyanítom, hogy másik helyen járok... De akkor ne mondja azt a nejem, hogy itt kell keresgélni! A Semmi_Fr...ba hozzászólásokon kívül nem tudtam előcsalni belőlük semmit... Direkt van három luknak halványabb színe??

A szerencse mikor lényeges?

Köszike!



Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 08, 2018 12:31 pm

Háát az sajna elég gáz, mert később nem, vagy csak igen nehézkesen fogsz tudni tovább jutni akkor.
Később igen nehezek lesznek a csaták, mivel nem szerezted meg a plusz képességet az éjszakai küldik által,
és  sok infóra fény derült volna a 4 diák által is. Ha csak végig rohanod, magaddal tolsz ki később hidd el.
Nem tudom melyik szobában vagy, a házba vagy már a termekben ahol ugrálni kell. Küldj esetleg prt screent. Az ugrálósnál csak el kell ugrálni a jobb felső emeleti ajtóhoz, ez néhány próba után nem okozhat gondot. A számos padló helyen egyszerűen csak a páros számokat kell megnézni, /2-4-6-8/
majd nyitni a szekrény t. Arra ügyelj, hogy közbe mást ne nyomj meg, és addig a szekrény t se nyisd ki, amíg a 4 páros szám nincs aktiválva.
A szerencse a csatákban a kritikus/dupla/sebzés esélyét növeli.
Vissza az elejére Go down
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 08, 2018 4:36 pm

Hali!

Oké, akkor újra kezdem, még az elején vagyok szinte. Köszi, hogy szóltál. Megőrül az ember, hogy minden félmondatra figyelni kell. :-D
Itt a problémás helyszín. Romos ház a neve. Szerintem ti nem erről a helyről írtok....

Segítség elakadtam - Page 4 Romos_10
Segítség elakadtam - Page 4 Romos_10

Remélem így kell beilleszteni....
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 08, 2018 6:51 pm

Nem akartuk hogy a játék, a legtöbbel ellentétben, kizárólag enter taposásról szóljon.
Ezt megírtuk az extrákban is, amennyiben olvastad már.
A kérdéses helyszín, a szobákat járd végig, ágy, asztal, szekrények stb. mellett.
10 ilyen mini nyom után, Leila megtalálja a titkos lejáratot, a középső falnál, ahol a képen épp a karaktered áll, attól a bal oldali közép falon.
Más: Ha újra kezded, a kezdő faluban minden mellék küldit csinálj végig! Hidd el, jóval kevesebbszer
kényszerülsz segítséget kérni, ez csak jó tanács, a sztori pluszról nem is beszélve, no meg jóval gyorsabban fog a karaktered szintet ugorni, és persze a jutalmak sem utolsók, amik szintén később könnyítenek a játékon. Ha belépsz a csoportunkba, ott találsz némi videós helpet is, sajnos a képeket, amiket feltettünk a játékról, a hülye képfeltöltő oldal valamiért törölte, valószínű megszűnt vagy mi. A játékot pedig ugyan nem tudom honnan találtad meg, viszont ha teheted, akkor mindig
eme oldalról töltsd le, csak így tudjuk garantálni, hogy a lehető legfrissebb verzióval játszhass.
Vissza az elejére Go down
zsoo13




Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Nov. 03.

Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 13, 2018 10:37 am

Erre az oldalra irányított a honlap, amin megtaláltam ezt a játékot. Gondolom, így friss...

Tényleg haladósabb így, hogy beszereztem a plusz dolgokat.(és nem azért hagytam ki elsőre az éjszakai küldit, mert nem volt kedvem, hanem mert nem tudtam, hogy van! Valami mini térkép jól jönne, ami jelzi, hogy ne menj még tovább, mert van itt még valami fontos....)
Ráadásul az őrszemes részt is sikerült világosban megcsinálni, nem pedig a sötétben. :-)
Piramisnál vagyok. Felmentem a tetejére, de nem nyílik ki az utolsó rács. Valamit biztos, hogy kihagytam. Visszamentem a gázos folyosó elé, hátha van másik út, de csak olyat találtam, ami kardok miatt nem járható... Csak annyit kérdezek, hogy mire kell fókuszálnom? ki lehet játszani valahogy a kardokat, vagy van valami titkos zárszerkezet a rácshoz(jelzi a rendszer, hogy megtaláltam, vagy totál vaktában próbálkozom??)? Melyik szinten bogarásszak?

Köszi!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Segítség elakadtam - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Segítség elakadtam
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Társ :: Társalgó-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: