A Társ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Társ

A játék mely társad a magányban
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Segítség elakadtam

Go down 
+17
Joco
Legnehezebbrejtvény
danix17
LDani
zsoo13
krisz1234
xtvman
darkgabi26
MaxtheVolp
Trtr
hegi222
Barbi94
BioCheska
mggabi
ceresz
dottris
Leila
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 8:03 pm

nagyon szépen köszönöm! végre folytathatom D:
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 8:06 pm

Nincs mit szívesen, de mi történt akkoron? Ha jól emlékszünk
pár hónappal ezelőtt már ugyanitt tartottál.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 8:10 pm

még egyet had kérdezzek:D régen az alsó szinten sárkány arcok voltak a földön most számok voltak most igazából mi akar lenni? mert ott megvolt hagyva hogy amelyik jobb fele néz azt kell megérinteni itt mi lenne? és elnézést a sok zaklatásért!
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 8:12 pm

A páros számokat kell megnyomni, erre utal a falon lévő felirat /társak/
Vissza az elejére Go down
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 9:58 pm

Lenne még egy kérdésem, mindig is szerettem volna feltenni! Szerintem ezelőtt még senki sem kérdezte meg! hogyha mész a piramis 2 szintjén egyszer csak sötétedik szemüveget honnan szerzel? szerintem még csak találkozni sem találkoztam vele!
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 11:00 pm

Az eredeti szövegezés, ami el lett aztán vetve, hogy feltételhez lett volna kötve/szemüveg/
hogy fény legyen. Nem akartuk túlságosan nehézre, így megmaradt poénként.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2019 8:36 am

értem:D Köszönöm:D és még egyszer köszönöm a segítséget:D
Vissza az elejére Go down
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2019 10:31 am

Sziasztok a gmailetekre küldtem üzenetet! légyszíves járjatok utána!
Vissza az elejére Go down
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2019 12:31 am

Lenne egy kérdésem mert elakadtam! bent vagyok a vámpíros kastélyban azon a szinten járok mikor a kampókkal az oszlopokra kattintva mész el a kulcsért! hiába szereztem meg a kulcsot azt írja hogy az ajtó működő zárat meg kell keresni! van rá valami tippetek?
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2019 10:19 am

A fáklyák alatt/mellett az adott terembe 4 darab.
Vissza az elejére Go down
BioCheska




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2017. Jan. 31.

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2019 10:51 am

már ég a pofám hogy állandóan írok:D megnéztem mindegyik termet sajnos a kapu még mindig azt írja ki:D meg kell keresni a nyitási módját ! mindent végig nyomtam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2019 11:12 am

Először a kulcsnak kell meglenni/piros láda/ Utána nézed át az égő fáklyákat, kattanást kell hallanod ebből 4. Néha mászni kell, ezt a piros oszlopok körül lehet. Ennyi az egész, viszont írtunk 1 kérdést is!!!
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Tommo01
Vendég




Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2019 9:36 pm

Na hellóka! Már irtam mikor nem tudtam megcsinálni az erdőben a skorpios részt s ezért kicsit meguntam....gondoltam elkezdem ujra,frissitettem de még mindig nem tudom hogy megyek át az árkon....probáltam a runákra lépni de semmi (lehet csak én vagyok ennyire buta hogy nem veszek észre valamit)
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2019 11:26 pm

Nem tudom hol írtál már, mert vendégként nem mutatja. Nézd vissza esetleg a korábbi helpeket, vagy csatolj valami kép félét, mert így gőzöm sincs hol akadtál el. Ha a 4 skorpiós veremben vagy, csak gyakd le őket, és aktiválható a kristály, utána elhagyhatod a helyet!!!
De van pár videó a játék face csoportbajában is. Az a baj egy csomó kép elveszett a korábbi béna képfeltöltés oldal megszűnése miatt.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
danix17




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2019. Jun. 28.

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2019 9:23 pm

Sziasztok elakadtam a játékban az egyetemen, mikor a diákoknak kell segíteniannál a részénél mikor informáciokat kell összeszedni a tábláról tudnál segíteni ?
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2019 11:05 pm

Tábla bal oldala: 3 magolás, tábla közepe 2 magolás, jobb oldala 3 magolás/enter/ Figyelj arra hogy ne ronts közben, különben elölről kell.
Ezután beszélj újra a sráccal és kész.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Tommo01
Vendég




Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2019 11:49 pm

Lunera Erdő a dél kelleti runa talán.....a beteleportálok és egy víz árokkal el vagyok választva a skorpioktól és nem tudom hogy kéne átjussak oda...
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2019 12:16 am

Erre már válaszoltunk, nem is egyszer. Korábban is. Be teleportálsz. Megölöd a 4 skorpiót, aktiválod a kristály t, kimész a felső körrel. Vagy dobj egy fotót, ha nem ott vagy.
Vissza az elejére Go down
Tommo01
Vendég




Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2019 9:24 am

Ezt értem hogy simán megölöd de nekem egy vízárokkal a skorpiok és a láda el van választva és azon nem tudok át jutni. (Már bocsi hogy így erősködök de nagyon szeretnék tovább játszani)
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2019 11:02 am

Akkor küld el az adott save file t a lordmage120@gmail.com  ra, és megnézzük. De erős a gyanúnk verzió gond lesz, nem tudom mikor és honnan töltötted le.
Vissza az elejére Go down
Tommo01
Vendég




Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2019 2:36 pm

Kb 2 napja zöltöttem le a forumról dzóval nem tudom hogy mi baj lehet...a régit meg kitöröltem szóval az se lehet gond😥
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2019 2:45 pm

Pedig most néztük át teljesen. De küld el akkor a save t a fent írt e mailre. Megnézzük.

De itt van a teljes helyes térkép. Ha te nem ezt látod stb, akkor biztos hogy nem innen töltötted le, vagy valami régebbit használsz. A hivatalos játék térkép része ez:
Segítség elakadtam - Page 7 4b8b1e4d1303e923716571f64deb6184

A hivatalos link pedig:
https://drive.google.com/file/d/1LOq-71xdL7vNHT1blx2h9nEFmzMKQCOC/view


A hozzászólást Leila összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 21, 2021 5:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Tommo01
Vendég




Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2019 8:32 pm

Végre megoldottam 😂😂😂
Vissza az elejére Go down
Tommo01
Vendég




Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2019 9:28 pm

Köszönöm 😁
Vissza az elejére Go down
Tommo01
Vendég




Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2019 10:20 pm

Megint elakadtam xdd boszorkány háza, az L betűhöz probálok felmenni de vissza teleportál...valami más utja van vagy kell egy kapcsoló?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Segítség elakadtam - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Segítség elakadtam
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Társ :: Társalgó-
Ugrás: