A Társ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Társ

A játék mely társad a magányban
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Segítség elakadtam

Go down 
+17
Joco
Legnehezebbrejtvény
danix17
LDani
zsoo13
krisz1234
xtvman
darkgabi26
MaxtheVolp
Trtr
hegi222
Barbi94
BioCheska
mggabi
ceresz
dottris
Leila
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Barbi94




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2017. Feb. 03.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2017 5:43 pm

jólvan rendben van lehet megvárom de megpróbálkozok előtte még azzal a rejtvénnyle ha nem menne akkor tudtok benne segíteni eddig elég jól elvoltam de volt olyan rejtvény amit csak ide fentről tudtam meg meg a egyik ismerősőm segített benne! vagy várjam meg a frissített verziót?
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2017 5:46 pm

Küldtünk neked egy üzenetet.

Az új verzió felkerűlt és már le tölthető idő közbe.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
Barbi94




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2017. Feb. 03.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2017 6:11 pm

Tudsz adni nekem egy linket? és már töltöm is!
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2017 6:16 pm

Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 07, 2017 11:11 am

Szia! szeretnék kérni egy kis segitséget még a játék elején vagyok de van egy pont ami nagyon ki fogot rajtam... a boszorkány erdejében vagyok ahol a háza áll körülötte az aktiválando kristályok. na most egy kristályt nem tudok aktiválni a dél-kelet irányban levőt ahol ilyen láthatatlan fal van. ott egyszerüen nem  tudom megközeliteni a kristályt folyamatosan vissza esek a pentagramákba esetleg tudnál nekem segiteni hogy itt mi a megoldás és hogy merre menjek mert már egy jó ideje itt szerencsétlen kedek... :/
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 2:06 am

Háát. az a helyzet azóta sokat frissült a játék, többek között pont az a rész is ahol épp jársz.
Próbáld esetleg le tölteni az újabb verziót, épp ma került fel. Az a rész is picit könnyebb lett.
Ill, rengeteg újítás is bekerült. De egyébként a piros jelzéseket kell ott nagyjából követni.
Rá érzel előbb-utóbb. De mindenképp szedd le az új verziót, mert ha el akadsz csak akkor
tudunk segíteni hatékonyan. Jó játékot.
Vissza az elejére Go down
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 3:19 pm

hú! azta tényleg teljesen más az új verzió! jó lett nagyon ügyesek vagytok. van pár újitás látszik föleg a kezdőképen levő narációSmile szeretem az ilyesmit mikor van benne valami egyéni kreativ ötlet ugyanis még a 80 as 90 es évek kultusz játékai is igy épültek hogy ezt azt hogyan oldják meg. sajnos ma már ez nagyon ritka mivel tárkapacitásilag is nagy a kinálat meg a motorok is ugyan azt adják sajnos...
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 3:56 pm

Szia és köszönjük:) Ma is került fel egy pici módosítás. Ezúttal is pici
újdonsággal:) Köszönjük a dicséretet. Néhány újabb képet is feltettünk.
Jó szórakozást a játékhoz. Ha el akadnál, /elfogsz:) / írj bátran.
Apropó milyen fokozaton játszod? Többek közt már ez is választható.
Ezekért is érdemes követni a frissítéseket, amik mindig felkerülnek
a napló részhez. Hali, szép napot nektek.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 4:09 pm

Egyenlöre most igy a könyebb fokozaton majd a későbbiekben ki probálom a többit is. Smile
Vissza az elejére Go down
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 4:23 pm

viszont azt hisszem most pont ott akkadtam el az elején ahol az erdöben fel kell venni a lezárt kapu kulcsát és utánna az a bandita kövekel el zárja az utamat...
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 4:26 pm

De elvileg ott már át jutottál, ha az első kérdésedkor,
a boszi erdőben voltál, hisz nem lehettél volna ott anélkül...
Vissza az elejére Go down
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 4:53 pm

igen igen csak nagy szerencsétlenségemre ki töröltem tegnap véletlen a gépböl igy ujra kellet kezdenem az egészet... amugy igazábol azt a fehér követ lehetetlen ki kerülni mert sokkal gyorsabban követ.
esetleg erre van valami megoldás hogy hogy lehet ezt a részt meg csinálni?
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 6:06 pm

Hali. Picit bonyi ez a rész, itt egy kép ezért hogy könnyebben megértsed:

Tehát, mielőtt felvennéd a ládát, elsőnek ezt kell tenned, lásd első kép, piros jelzés:

Segítség elakadtam - Page 2 Dd562563ab479d33bdc8fdbadea22f10

Ezután ahol a láda van az fölötti rész, szintén még nem nyitsz ládát,
hanem a fekete jelzésű kőnél nézd csak:

Segítség elakadtam - Page 2 Dd562563ab479d33bdc8fdbadea22f10

Szépen előtte oda tolod azt a követ a lyukba.

Ha megtetted ezt a két lépést, nos voáláááSmile
Nyithatod a ládát. Ugye nem is volt annyira nehéz:)


A hozzászólást Leila összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 22, 2020 10:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 6:45 pm

igen igy tényleg nem nehéz Very Happy pont ez volt a robléma hogy nem tudtam akkor hogy az a fehér kő honnan fog jönni... mindenesetre meg van! köszi szépen Smile
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 6:53 pm

Nincs mit, szívesen de figyu csak: Mikor töltötted le a játékot, mert a legutolsó up az kb ma délután ment fel. Csak azért kérdezem, ne hogy gond legyen ebből.
Még nem jársz annyira elől. Jobb meg előzni, azt javaslom frissíts idejében, sose tudni.

Írtam egy üzit meg kaptad? Hali.
Vissza az elejére Go down
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 7:36 pm

meg kaptam az üzid köszi majd akkor ott is meg nézem ezeket
ezt a verziot mainap folyamán szedtem le 15:00 kor.
a másik amit letörlödöt az a régi verzio valamikor a multhéten szedtem le vagy még annál is késöbb
de a lényeg hogy a mostanival játszok de történtek hibák amiket mutatam a a hibajelzések részben itt a forumon.
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 8:10 pm

Tényleg szégyelljük, mert mi is eljutottunk odáig hogy kiadjuk egy ingyenes lapnak, persze mi nem pénzért, és hát mi tagadás, ez 1 minőségi elit játék, 2016 ban a legjobb rpg makeres játéknak
lett kiállítva, és elnézvén néhány idén elkészített játékot, még ma is jócskán labdába rúghat a társ. És mi tagadás egy profi holminál elég cink ha be üt egy ilyen trivális dolog. Jelzek neked amint fel ért a tárra. Ha nem akarod megvárni, küld el a mentést a társam által adott e mailre s kijavítjuk.
De kb. egy fél óra és fent van a javított játék.

Másrészt pedig igen: A mai napig frissítjük/javítgatjuk és bővítjük. A hiba azért is történt meg, mivel
kevés játékos táborunk volt, és mint írtuk is, nem is igen számítottunk játékosokra, mint látod nem is igazán reklámoztuk. Már meg is akartam kérdezni hol sikerült rá lelned a játékra? Emiatt pedig többször frissítettük, mint kellett volna, egy ici picit néhol kapkodtunk vagy mi. A munkánk mellett nem mindig tudtuk végig játszani, ha ha kiadtúnk egy update t rá.
Vissza az elejére Go down
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 8:29 pm

lfg.hu/forum/index.php/topic/1404-rpg-maker/

ezen a honlapon fedeztem fel egyszer, mert anno kb 5 éve lasan mikor egyik osztálytársam anno mesélt az egyik kultusz horror rpg maker játékrol az ib röl és meg szeretem ezt a programot jo magam nak is vannak ötleteim és szeretnék késziteni saját játékokat, még kb a nintendos korszakom otta érdekesebbnek tartom ezeket és igy hogy meg találtam ezt a progit igy ki is akarom használni, visszont igy hogy eltelt enyi év az rpg maker idehaza nagyon kiment a divatbol és igyekeztem keresgégni megoldást a neten hogy ezeket valahogy hogy hozhatnánk vissza, hisz az rpg maker is mindig fejleszti a programját a mainapig ami megy most az rpg maker mv, de ahoz már kell jo vido kártya mert akadozos még ha 2d s grafikáju de aszem van ilyen lapos 3d funkcio. szoval forumokat kerestem erröl meg anno mikor elkeztem ezekel foglalkozni a rubydragon mielott még nem frisitete volna az oldalát egy csomo magyar fejlesztésü játékot találtam részben humorosokat visszont azok is eltüntek, a linkek már nem müködnek sajnos... aztán megtaláltam ezt a honlapot kb a google elsöszövegén és mivel látam hogy 2016 csak lestem hogy ma még idehaza foglalkozik ezzel? mert tudomásom szerint inkább külföldön tolják még ezeket. igy gondoltam miért nem és nem is bántam meg Smile
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 8:45 pm

Befoltoztuk:) Le tölthető a javítás.

Háát, ennek többek közt az az oka, hogy hazai embertársaink sajátos mentalitása, nem az értékelés,
tisztelet és elismerés, hanem az irigység, kákába is csomót keresek, mindenképp szitkozódni akaró társulat. Mi egyetlen egyszer csatlakoztunk a társsal egy ilyen még működő facebook csoporthoz,
de pár napon belül ki is léptűnk onnan, mert kb. minden amit feljebb felsoroltam,
megkaptuk a kedves emberkéktől. Nem véletlen kellett kiírnunk többek közt ő miattuk
a fórumunkban, ha olvastad azt a picit goromba hangvételű üzenetünket.
De ugyanez történt amit említettél rubydragon/zrokky, aki a db t csinálta anno.
Csak ő ki is banolt bennünket szépen csendesen, amikor udvariasan felajánlottuk
neki a társat, mint esetleges link csere partnerséget. A dolog szépsége, hogy
pedig a link cserét Ő maga ajánlotta fel az oldalán, amikor élni kívántunk vele,
akkor pedig ez lett a vége. Így aztán ha netalántán fejleszt is egy egy értékesebb csapat, ők rendszerint felteszik inkább külföldi oldalakra angol nyelven. mivel ott a mai napig értékelik s igen bő tábora van
ennek a műfajnak, és nagyon klassz játékok jönnek ki tőlük, még a minénk is elbújhat sokuk mellett.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 9:26 pm

köszönöm igen most már minden műkszik Smile
hát sajnos igen ez a baj hogy csak nálunk megy ez álandoan amugy agyaltam is rá hogy ha csinálok is ilyen játékot akkor külföldi honlapra tenném csak pechemre az angol nem megy olyan perfektül szoval ezen kell elöbb csiszolnom.
Vissza az elejére Go down
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 10:00 pm

nos igen sajnos még mindig kifog rajtam ez a rész sajnos Sad Segítség elakadtam - Page 2 Nyvtel10
Vissza az elejére Go down
ceresz

ceresz


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 35

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 10:24 pm

Így ni, nézd csak:


Segítség elakadtam - Page 2 423igy


A lány utalt is picit rá, mint láthatod, nagyjából a piros gömböket kövesd.

Bocsi picit béna kép lett, próbáltam aránylag érthetőre bűvészkedni.
A lényeg, remélem kivehető hogy jobb oldalt, felül kell elkezdeni.
Vissza az elejére Go down
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 09, 2017 12:18 am

igen igy már értem végre sikerült Smile nagyon szépen köszönöm Smile) és elnézést a bénaságom miatt hogy emiatt nyagatalak titeket...
Vissza az elejére Go down
Leila
Admin
Leila


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2016. Oct. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Miskolc

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 09, 2017 1:23 am

Szívesen.
A kezdő faluban meg tudtad csinálni az éjszakai küldit?
Ez a fő térképen van, ha a kezdő faluból kimész, és anyud szól hogy
ne maradj kinn éjszakára. Ha sikerül, egész klassz dolgok közül választhatsz.
Bár ha már a boszi körül vagy sajna már lemaradtál róla.
Való igaz nem egyszerű megcsinálni sem, dee megéri.
Vissza az elejére Go down
https://tars.hungarianforum.com
hegi222




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2017. Jul. 07.

Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 20, 2017 11:25 pm

hello valaki meg tudná nekem mondani hogy a boszorkányt miért ilyen nehéz le gyözni? szinte lehetetlen
12. szintu vagyok és ugy megyeget is, szedi az élet pontjait mégis 90% vissza szedi. kb másfél orája probálom ki nyirni de esélytelen és ö a legelső boss az elején szoval 30000 életig tudom csak meg sebezni az alatt még nem jutotam van valami egyszerübb megoldás hogy sikerüljön le gyözni?
még életemben nem tapasztaltam ilyet egy rpg-n hogy az első boss ilyen nehéz legyen a könyü a könyű verzioban...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Segítség elakadtam - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség elakadtam   Segítség elakadtam - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Segítség elakadtam
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A Társ :: Társalgó-
Ugrás: